Popis produktu
Izolační žáruvzdorný cement se vyrábí převážně z lehkých žáruvzdorných kameniv, prášků a pojivových přísad.
Izolační žárobetony lze rozdělit na: podle objemové hmotnosti:
Pololehká odlévatelná izolace, objemová hmotnost je 1.0~1,8 g/cm³;
Lehký žáruvzdorný litý, objemová hustota je {{0}},4~1,0g/cm³;
Ultralehký žáruvzdorný odlévatelný s objemovou hustotou menší než 0,4 g/cm³.
Čím menší hustota, tím lepší tepelná izolace a vyšší cena.

Aplikace izolačního žáruvzdorného cementu
Izolační žáruvzdorný cement běžně používaný jako vyzdívky pecí, tepelných zařízení, kouřovodů a kouřových oken v průmyslových odvětvích, jako jsou hutní stroje, petrochemie, elektrická energie a stavební materiály. Tepelně izolační (tepelně izolační) vrstva. Ale nyní, se zdokonalováním materiálu lehkých žáruvzdorných žárobetonů a pokrokem technologie přípravy, existuje mnoho příležitostí, kdy se přímo používá jako pracovní vyzdívka atmosférických pecí. Obecně se jako tepelně izolační vyzdívky používají především nízkoteplotní a středněteplotní lehké žárobetony, které nejsou v přímém kontaktu s plameny. Velká část vysokoteplotních lehkých žárobetonů se přímo používá jako pracovní vyzdívky, které nejsou v kontaktu s taveninou nebo pevným médiem v peci. Zejména může být použit jako pracovní obložení pecí na ohřev zimních semen a pecí na tepelné zpracování, což může výrazně ušetřit spotřebu energie.

Fyzikální a chemický index izolačního žáruvzdorného cementu
|
Položky |
CH-0.6 |
CH-0.8 |
CH{{0}}.0 |
CH-1.2 |
CH-1.4 |
CH-1.6 |
|
Sypná hmotnost g/cm3 Větší nebo rovna |
0.6 |
0.8 |
1.0 |
1.2 |
1.4 |
1.6 |
|
Pevnost v tlaku (110 stupňů × 24h) MPa Větší nebo rovna |
1.5 |
2 |
3 |
4 |
8 |
18 |
|
PLC (800 stupňů × 3h)/ % |
0-1.7 |
0-1.5 |
0-1.2 |
0-0.8 |
0-0.7 |
0-0.6 |
|
Tepelná vodivost (350±25 stupňů) W/mk Menší nebo rovna |
0.20 |
0.25 |
0.35 |
0.45 |
0.60 |
0.70 |
|
Aplikační teplota / stupeň Menší nebo rovno |
620 |
800 |
1000 |
1100 |
1200 |
1300 |
Balíčky

Úvod do továrny

Zhengzhou Caihua Kiln Masonry Installation Co., Ltd, nazývaná zkratkou CH Refractories byla založena v roce 1984, má pokročilé procesní vybavení a systém přípravy surovin.

Kompletní sada žáruvzdorných konvenčních testovacích zařízení může zajistit kvalitu před odesláním zákazníkům. Roční produkce různých tvarovaných i netvarovaných žáruvzdorných materiálů 120,000 tun.

CH Refractories vyrábí především žáruvzdorné materiály pro hutní, koksárenský, cementářský průmysl, elektroenergetiku, chemické a obecně průmyslové pece. Žáruvzdorné výrobky vyvážené do Středního východu, Jižní Ameriky, Střední Asie, jihovýchodní Asie, Afriky a dalších regionů.
FAQ
Otázka: Co je zahraniční obchod-expres?
Otázka: Jak mohu získat cenu co nejdříve?
Otázka: Mohu získat vzorek pro testování?
Otázka: Jaké je MOQ vašeho produktu?
Otázka: Jak můžete zaručit kvalitu svých produktů
Q: Do kterých zemí hlavně vyvážíte?
Otázka: Jak dlouhá je doba výroby?
Otázka: Jaký platební termín můžete přijmout?
Otázka: Můžete udělat OEM? Nebo balíčky na míru?
Otázka: Mohu navštívit vaši továrnu?
Fyzikální a chemický index izolačního žáruvzdorného cementu
|
Položky |
CH-0.6 |
CH-0.8 |
CH{{0}}.0 |
CH-1.2 |
CH-1.4 |
CH-1.6 |
|
Sypná hmotnost g/cm3 Větší nebo rovna |
0.6 |
0.8 |
1.0 |
1.2 |
1.4 |
1.6 |
|
Pevnost v tlaku (110 stupňů × 24h) MPa Větší nebo rovna |
1.5 |
2 |
3 |
4 |
8 |
18 |
|
PLC (800 stupňů × 3h)/ % |
0-1.7 |
0-1.5 |
0-1.2 |
0-0.8 |
0-0.7 |
0-0.6 |
|
Tepelná vodivost (350±25 stupňů) W/mk Menší nebo rovna |
0.20 |
0.25 |
0.35 |
0.45 |
0.60 |
0.70 |
|
Aplikační teplota / stupeň Menší nebo rovno |
620 |
800 |
1000 |
1100 |
1200 |
1300 |

